Спеціальні атракціони перетворять нудний басейн в суцільне задоволення
Установка атракціону вимагає ретельних продуманих дій, тому що деякі з них неможливо встановити в уже готовий для експлуатації басейн. В основі принципу роботи більшості з них лежить циркуляція води. Робота інших пов'язана з насиченням води бульбашками повітря. Дуже часто басейни обладнуються вишками, трамплінами для стрибків і водними тренажерами для занять фітнесом.
Стихія падаючої води завжди приваблювала своєю міццю, силою, енергією. Падаюча вода масажує плечовий пояс, тонізує м'язи, знімає напругу і втому. Завдяки циркуляції, вода не застоюється в басейні, краще розчиняються хімічні сполуки, які використовуються для дезінфекції.
Установка гейзера в басейні - це прекрасний шанс поправити здоров'я, подолати стрес, підтримати форму.
Як масажну установку бажано придбати аеромасажний лежак перфорованої конструкції, яка розсіює бульбашки повітря. Такий ефект розслабляє всі групи м'язів.
Завдяки зустрічній течії можна довгий час долати його, залишаючись на одному місці. Потужність потоку можна регулювати.
Існує декілька систем протитечії :
1. Навісна (підходить для готової чаші басейну)
2. Вбудована: одноструменевими і двохструмного
По суті, протитечія є водним аналогом бігової доріжки. Його силу можна задавати, виходячи з фізичних можливостей людини. Це прекрасний тренажер, здатний повністю замінити заняття в залі.
Стандартна установка складається з 3-6 форсунок (складна - 24 форсунки). Виходить точковий гідромасаж з регульованою потужністю потоку і кількістю струменів (від однієї до багатоструменевих).
Завдяки процедурі розслабляються всі групи м'язів, поліпшується циркуляція крові, з'являється болезаспокійливий ефект, виводиться зайва рідина з організму, знижується вага.
Гірки можуть бути різного типу по висоті, нахилу, формі (прямі, з поворотом, у вигляді спіралі), відкриті або закриті.
Як матеріал для виготовлення використовують пластик, поліестер, скловолокно, що володіють стійкістю до УФ. Їх можна встановлювати і в басейнах відкритого типу. Трамплін можна встановлювати лише в тих басейнах, глибина яких перевищує 2 метри. Для безпеки дно басейну має бути з аеросістемой, здатної створювати повітряну подушку, а сам трамплін мав конструкцію з регульованою амплітудою розгойдування.
Трампліни - з міцного пластику зі спеціальним нековзним покриттям.
Серед найпопулярніших моделей зі схожою формою виливу:
- рондо
- каскад
- хвіст ластівки
- кобра
Протитечії або «системи штучних річок»